Gledališka predstava Žive jaslice

Četrtek    |    17:00 - (UTC+1), Trajanje: 04:00 Kategorije:

V četrtek, 26. 12. 2013, vabljeni na ogled gledališke predstave Žive jaslice v ledenem kraljestvu v soteski Mlačca v Mojstrani, ki bo ob 17.00 uri. Po ogledu živih jaslic se bomo odpravili v Kranjsko goro v ledeno dvorano na ogeld skulptur iz ledu. Ledeni park je postavljen v hlajen šotor velikosti 200 m², kjer je stalna temperatura – 10 ºC. Pot po njem vodi med skulpturami in tako si lahko od blizu ogledate ledenega Kekca z njegovo druščino, zgodbo Celovškega zmaja, rezijanske Grdinice, Krst pri Savici, Kralja Matjaža, Petra Klepca ter jaslice. Poljubite lahko Žabjega princa, zajahate ledenega konjička ter se fotografirate z ledenimi angelskimi krili. Ker je v sklopu Parka postavljena tudi ledena delavnica, si lahko v živo ogledate, kako iz bloka ledu nastane ledena skulptura. Prijavnina za odraslo osebo je 25 € (veliki avtobus) oz. 26 € mali avtobus; za otroke 19 € veliki avtobus oz. 20 € mali avtobus; za predšolske otroke 5 € veliki avtobus oz. 6 € mali avtobus. Ob vrnitvi domov nas čaka kuhano vino oz. čaj. Odhod je ob 15.45 uri izpred župnijskega doma v Bistrici. Prijave zbiram do srede, 25. 12. 2013. Oglasite se v župnišču ali pokličite na telefon 064/182-333. Več imate napisano na posebnem listu, ki je v Bisteriškem zvonu. Lepo vabljeni!