Bistrica postane župnija

Torek    |    09:00 - (UTC+1), Trajanje: 18:00 Kategorije:

V torek, 25. 3. 2013, župnija Tržič – Bistrica praznuje dan, ko je postala župnija. Sveti maši bosta ob 9. in 18.30 uri. Pri obeh svetih mašah bomo molili litanije Matere Božje in prejeli blagoslov z Najsvetejšim. Pred dopoldansko sveto mašo bo eno uro prej ura češčenja pred Najsvetejšim. Deveto sveto mašo bo vodil g. Ivan Potrebuješ, župnik župnije Kovor. Pred večerno sveto mašo se bo molitveno srečanje pričelo ob 16.30 uri (molili bomo rožne vence ter vmes v tišini slavili Gospoda). K češčenju ste povabljeni tudi otroci in sicer ob 18. uri. S petjem in psalmi bomo slavili Gospoda. On 18.30 uri se bo pričela sveta maša, katere somaševanje bo vodil g. Silvo Novak, župnik župnije Lom. Spregovoril nam bo o pomenu župnije in posvetitvi Gospodu. Lepo vabljeni!